Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Свято Незалежності України

24 серпня Іваничівщина відзначала 25 річницю незалежності України.

Розпочалось свято з урочистої ходи за участі представників районної влади, депутатського корпусу, молодіжних організацій і жителів району, одягнених у вишиванки, до центральної площі селища.

Продовжила свято спільна молитва за мир та єдність в Україні. Священики місцевих храмів та іваничівці разом і молились , щоб Бог благословив владу і народ, воїнів, які зараз віддають своє здоров’я та життя за незалежність.

Присутні вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя на вівтар незалежності нашої держави хвилиною мовчання. Офіційна частина заходу супроводжувалася традиційним урочистим покладанням квітів та вінків до пам’ятника Тарасові Шевченку, стели пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Свято Незалежності України (01)

Свято Незалежності України (02)

Перед присутніми на заході виступив голова районної ради Андрій Бадзюнь, який вручив жителям району Грамоту Волинської обласної ради та Подяки голови Волинської обласної ради, Подяки голови Іваничівської районної ради за вагомий внесок у розвиток району та збереження суверенітету та цілісності нашої держави. Також було вручено нагрудний знак “Почесний громадянин Іваничівського району” дружині загиблого учасника АТО Анатолія Артеменка та громадському активісту Леонтію Макарову.

Свято Незалежності України (03)

Свято Незалежності України (04)

Свято Незалежності України (05)

Привітали зі святом жителів району та вручили нагороди активним громадським діячам народний депутат України Ігор Гузь та перший заступник голови райдержадміністрації Теодор Гавінський, селищний голова Федір Войтюк, військовий комісар Юрій Бандура.

Після офіційної частини, свято продовжилось святковим концертом та культурно-масовими заходами, які тривали до вечора.


Свято Незалежності України (06)

Свято Незалежності України (07)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather