Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Засідання комісії з питань освіти

20 червня відбулось засідання комісії з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю, яке провів голова комісії Володимир Томчук.

З порядком денним сесійного засідання членів комісії ознайомив голова районної ради Андрій Бадзюнь.

Начальник управління фінансів Тетяна Крась розповіла про пропозиції щодо внесення змін до рішення районної ради від26 січня 2017 року №12/3 "Про районний бюджет на 2017 рік".

З розпорядженнями голови районної ради, виданими у міжсесійний період, присутніх ознайомила керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська.

Питання порядку денного "Про реорганізацію загальноосвітньої школи І-ІІІ ст с.Стара Лішня було найболючішим. Адже, члени комісії, в переважній більшості, - вчителі, директори шкіл, а саме їм, як нікому, болить питання реорганізації або ж закриття школи. Для обговорення цього питання запросили директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Стара Лішня Ольгу Дику, голову батьківського комітету Івана Ромащука та сільського голову Назара Максиміва. Члени постійної комісії утримались при задоволенні проету рішення, запропонованого відділом освіти та молоді РДА,

Про стан збереження в районі об'єктів культурної спадщини, про заходи, які ведуться з даного питання, розповіла начальник відділу культури РДА Олена Шумик.

Цікавились присутні і ходом підготовчих робіт у КЗ "Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Барвінок". Усі підтримали ідею голови районної ради Андрія Бадзюня щодо організації відпочинку для 40 дітей, а також підтримали пропозицію організувати відпочинок для дітей-спортсменів, учнів Іваничівської ДЮСШ.

Засідання комісії з питань освіти (01)

Засідання комісії з питань освіти (02)

Засідання комісії з питань освіти (03)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather