Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Виїзний прийом

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян 6 червня 2017 року голова районної ради Андрій Бадзюнь провів особистий виїзний прийом громадян у Мишівській сільській раді за участю начальника Іваничівського відділення Горохівського відділу поліції ГУНП України у Волинській області Ігоря Дорохольського, сільського голови Галини Романюк та депута районної ради Емілії Левчук.

Значну увагу Андрій Анатолійович приділив питанням функціонування сільського дитячого садочка та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мишів, де директор школи – депутат районної ради Емілія Левчук. Дані заклади постійно знаходяться у полі зору сільського голови Галини Романюк, депутатів сільської ради та сільських спонсорів. Також голова ради побував у місцевому ФАПі с. Мишів, поцікавився забезпеченням медикаментами для надання першої невідкладної допомоги.

Директор ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мишів Емілія Левчук ознайомила присутніх із ходом підготовчих робіт до нового навчального року, звернула увагу на потреби школи.

Загальноосвітньому навчальному закладу голова ради вручив історичні посібники з метою формування в підростаючого покоління патріотизму та любові до історії рідного краю. Також Андрій Анатолійович поспілкувався з працівниками установ, обговоривши всі важливі питання для громади.

Голова ради обговорив можливі шляхи вирішення питань. А питання , які потребують додаткового вивчення, то зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Виїзний прийом (01)

Виїзний прийом (02)

Виїзний прийом (03)

Виїзний прийом (04)

Виїзний прийом (05)

Виїзний прийом (06)

Виїзний прийом (07)

Виїзний прийом (08)

Виїзний прийом (09)

Виїзний прийом (10)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather