Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Вітання з професійним святом

Шановні медичні працівники нашого району — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Від усього депутатського корпусу та себе особисто вітаю Вас з професійним святом - Днем медичного працівника.

Немає вищого і благороднішого покликання, а ніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, а ніж професія медика.
Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання. Ще Гіппократ сказав: «Любов до медицини йде пліч-о-пліч з любов’ю до людини». Ми від самого народження довіряємо вам найдорожче - своє життя і здоров’я. І Ви в будь-який час дня і ночі приходите нам на допомогу: змушуєте хворобу відступити, повертаєте надію і життя. Не дивлячись на всі складнощі, які переживає сьогодні сфера охорони здоров'я, престиж медичного працівника залишається дуже високим. Соціальний захист медичних працівників – це наше найважливіше завдання. І у кожного мешканця району знайдеться немало теплих слів подяки лікарям і молодшому медичному персоналу за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу. Хочу висловити вдячність тим, хто і в цей святковий день перебуватиме на своєму посту. Ви несете свою варту, незважаючи на календар.

Особливі слова вдячності висловлюю медичним працівникам, які, проявляючи мужність та патріотизм, несуть свою службу у зоні бойових дій. Сьогодні наші земляки – медики та волонтери, знаходяться у зоні російсько-української війни, так званій зоні АТО, на передовій, і рятують життя іншим людям, ризикуючи власним, надають допомогу пораненим військовим, місцевим жителям і всім, кому не байдужа доля нашої країни. Сотні відданих своїй професії лікарів в бліндажах і окопах надають першу медичну допомогу, в цивільних лікарнях зони АТО та мобільних госпіталях рятують бійців. Героїчно виконуючи клятву Гіппократа, медики ставлять під загрозу власне здоров’я та життя. забезпечуючи надійний тил нашим військовим. Перебуваючи пліч-о-пліч із ними, роблять все можливе, щоби врятувати життя. Вони лікують не тільки рани, а й надають колосальну моральну й психологічну підтримку тим, хто стоїть на захисті Батьківщини.
Дорогі медичні працівники!

Низький уклін та глибока вдячність за вашу працю, за щире і щедре серце, яке наповнене любов’ю та співчуттям до кожного пацієнта. Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів у складній, але благородній справі. Миру вам, вашим родинам та всій Україні!

Слава Україні!


З повагою
Голова районної ради Андрій Бадзюнь

Вітання з професійним святом (01)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather