Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Триває підготовка до навчального року

Менше місяця залишилося до старту нового навчального року. Заклади освіти ретельно готуються зустріти своїх вихованців, а головне, відкрити двері для першокласників.
3 серпня заступник голови районної ради Юрій Мазурок із робочим візитом завітав у КЗ «Іваничівська загальноосвітня школа №2 імені Юрія Лелюкова». Директор Олександра Лобода провела екскурсію й відзвітувала про виконану роботу.

 Триває підготовка до навчального року (01)

 Триває підготовка до навчального року (02)

Головною метою на даному етапі є встановлення нових вікон та дверей. Цей колосальний фронт робіт потрібно встигнути виконати до 1 вересня. Директор щиро вболіває, аби ремонтні роботи були зроблені вчасно. Адже тендерна підготовка, процес перерахування коштів, закупівля самих вікон і дверей були довготривалими. Володимир-Волинська фірма «3К», яка виграла тендер, вже зробила відповідні заміри. Роботи зі встановлення от-от розпочнуться.

Завдяки 300 тис. грн, які виділила Іваничівська районна рада, та 150 тис. грн. від обласної ради вдалося закупити 52 вікна та 26 дверей. Таким чином, повністю вирішиться питання енергозбереження у школі.

 Триває підготовка до навчального року (03)

 Триває підготовка до навчального року (04)


Директор показала також комп’ютерний клас, для якого придбані нові технічні засоби – десять учнівських комп’ютерів, ноутбук для вчителя, принтер/сканер/ксерокс та проектор з мультимедійною дошкою. Олександра Тарасівна переконана, що придбані новинки значно спростять роботу і учнів, і вчителів. Адже в комп'ютерному класі, окрім профільних, проводяться також уроки музичного мистецтва. Хоч художня самодіяльність у школі перебуває на досить високому рівні, учні, на жаль, не мають належних приміщень для занять та репетицій. Урочистості та заходи проводять тут у коридорі.
 Триває підготовка до навчального року (05)

 Триває підготовка до навчального року (06)

У процесі обговорення, Юрій Олександрович попросив окреслити ряд проблем, які потребують швидкого вирішення. Однією з основних залишається спортивний зал. Одна із стін та стеля перебувають в аварійному стані. Звичайно, ремонт вимагатиме величезних коштів. Але без належного спортзалу неможливе повноцінне виховання учнів. Як з'ясувалося, стіни псуються не тільки у спортивному залі, а й в інших класах та кабінетах. Причина того – протікання даху
 Триває підготовка до навчального року (09)

У цьому році школа №2 святкуватиме свій 55-й День народження. До цього часу хотілося б замінити настінні панелі та підлогу на першому поверсі. У деяких класах заміну панелей батьки зробили власним коштом, а для коридору Леся Тарасівна надіється на допомогу меценатів.
Наступним кроком, сподівається директор, стане будівництво ще одного санвузла. Адже згідно санітарних вимог, на таку кількість учнів, які зараз навчаються, потрібна щонайменше ще одна вбиральня. Відповідне приміщення є. Незважаючи на ряд проблем і нагальних потреб, учні здобувають необхідні знання, досягають успіхів. Завдяки професійному педагогічному колективу, вихованці можуть розвиватися в різних напрямках, відвідувати факультативи, займатися творчою діяльністю. І вчителі, і дирекція роблять для цього все можливе.

 Триває підготовка до навчального року (01)

 Триває підготовка до навчального року (02)

 Триває підготовка до навчального року (03)

 Триває підготовка до навчального року (04)

 Триває підготовка до навчального року (05)

 Триває підготовка до навчального року (06)

 Триває підготовка до навчального року (07)

 Триває підготовка до навчального року (08)

 Триває підготовка до навчального року (09)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather