Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Свято знань

1 вересня, Свято знань, знову зібрало гомінких і веселих діток на подвір'ях шкіл.

Свято знань (03)


Свято знань (04)


Традиційно урочисто й піднесено відбулася святкова лінійка, присвячена святу Першого шкільного дзвоника, у НВК «ЗОШ I-III ступенів №1-гімназія» смт. Іваничі.

Свято знань (02)


Свято знань (08)


В заході взяв участь голова Іваничівської районної ради @ Андрій Бадзюнь. Голова ради виступив з вітальним словом в якому зазначив, що напередодні, у соціальних мережах, з'являлися пости з проханням до чиновників не відвідувати такого типу заходи, аби не бентежити учнів своєю присутністю. Але винятком є ті представники влади, які допомогли освітнім закладам чималими сумами коштів. Як-от Іваничівська районна рада виділила 500 тис. грн. на ремонтні роботи для школи-гімназії.

Свято знань (01)


Свято знань (05)


Свято знань (07)


Андрій Анатолійович привітав першокласників, подарував їм цінні пам’ятні подарунки. А всім учням побажав легкої шкільної дороги, а терни, які трапляться на їхньому шляху, нехай колють лише ноги, а в серці буде рідна школа, сім'я та Україна. Також Андрій Бадзюнь наголосив, що Іваничівська школа-гімназія має бути завжди першою у нашому районі і в десятці кращих шкіл області.


Свято знань (06)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather