Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Робочий візит в Сокальську районну раду

Робочі візити для обміну досвідом – запорука успішної роботи і вдалого співробітництва!
Такі стосунки підтримуємо із Сокальською районною радою. У п’ятницю, 15 вересня, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, його заступник Юрій Мазурок, голова Литовезької ОТГ Іван Іванчук та провідний спеціаліст з питань культури, соціального захисту населення, медицини та спорту Павлівської ОТГ Олена Шумик відвідали Сокальську районну раду.

Робочий візит в Сокальську районну раду  (04)


У ході переговорів голова ради відповів на ряд важливих питань, які стосуються децентралізації, створення опорних шкіл та госпітальних округів, проектної діяльності та міжнародної співпраці. Найбільше уваги приділили питанню створення ОТГ, адже у нашому районі їх три, а в сусідньому Сокальському таке нововведення ще в перспективі. Голова Сокальської ради Микола Пасько найбільше цікавився питаннями фінансування ОТГ, змінами, які відбулися в районі після впровадження реформи децентралізації.

Робочий візит в Сокальську районну раду  (01)


Робочий візит в Сокальську районну раду  (02)


На завершення господарі поділилися досягненнями Сокальщини у реалізації обласних мікропроектів та презентували електронну систему поіменного голосування “Голос”.

Робочий візит в Сокальську районну раду  (03)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather