Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Проводи до лав Збройних сил України

10 жовтня у сесійному залі Іваничівської районної ради відбулося урочисте дійство. Восьмеро мужніх юнаків з усього району відправляються виконувати свій державний обов’язок. Це Валентин Романюк з селища Іваничі, Олександр Олексюк з села Лугове, Михайло Андрущук з села Грибовиця, Роман Майборода з села Грибовиця, Дмитро Самборський з села Литовеж, Віталій Ситник з селища Іваничі, Олег Матвійчук з села Клопочин, Сергій Кизун з села Мовників.
Зі словами найкращих побажань звернувся заступник голови районної ради Юрій Мазурок. Від себе особисто та від імені голови районної ради Андрія Бадзюня привітав призовників з цим важливим днем.
З напутнім словом виступив Олександр Демчук, районний військовий комісар, який наголосив, що військова служба – це не тільки почесний обов’язок, а й місце, де загартовується мужність, сила та впевненість.
Настоятель Свято-Покровського храму смт Іваничі отець Андрій помолився за здоров'я та легкий шлях хлопців, окропив їх свяченою водою і подарував молитовники. З нагоди Дня народження привітали призовника Валентина Романюка, сина учасника АТО Віктора Романюка.
Музичні вітання прозвучали від Галини Марущак, солістки РД «Провіта» та Олександра Васаги, учня школи-гімназії смт Іваничі. На згадку про цей хвилюючий день вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості подарували юнакам символічні обереги.
Проводи до лав Збройних сил України (01)

Проводи до лав Збройних сил України (02)

Проводи до лав Збройних сил України (03)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather