Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
З нагоди Дня Захисника України

Напередодні Дня Захисника України, яке святкуватимемо 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці, у нашому селищі пройшли урочисті заходи. На Меморіалі Слави відбулася панахида за Героями, які полягли за честь і волю України. 
Літургію відслужили отці Свято-Покровського храму Іванич – Андрій та Василь Мельничуки. У заході взяв участь голова районної ради Андрій Бадзюнь та працівники виконавчого апарату районної ради. До Стели Пам’яті Героїв
російсько-української війни та Небесної Сотні були покладені квіти. У районному домі «Просвіта» відбулася урочиста церемонія нагородження ветеранів АТО та святковий концерт. Голова ради Андрій Бадзюнь нагородив подяками та грошовими преміями за активну життєву позицію, мужність, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та з нагоди Дня Захисника України Андрія Войтовича, Володимира Меда, Мирослава Прокопа, Олександра Рачука та Олександра Чуру. Учасники АТО, їхні родини та всі присутні мали можливість переглянути чудовий концерт, який підготували артисти з усієї Іваничівщини.
 
З нагоди Дня Захисника України (01)

 

З нагоди Дня Захисника України (02)
 

З нагоди Дня Захисника України (04)
 

З нагоди Дня Захисника України (05)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather