Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Звернення голови районної ради

Звернення голови районної ради (01)

Шановні жителі Іваничівщини!

            Память людська це нескінчена книга, в якій записано все: і життя людини і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найчорнішою сторінкою в тій книзі нашого народу є голодомор 1932-33 років. За своїми вражаючими наслідками Голодомор можна порівняти з втратами нашого народу від Другої світової війни.
         Із грудня 1932 по квітень 1933 року, в пік трагедії, Україна втрачала щодня по кількасот тисяч осіб. Кількість загиблих в роки Голодомору дорівнювала кількості населення деяких європейських країн.
Вже минуло більше 80 років з того часу, як голодна смерть у мирний період, обірвала мільйони людських доль. Сьогодні голодомор — не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління. 
         Голодомор 1932-1933 р.р. торкнувся кожної родини. Ми постраждали всі, бо кожен втратив частку свого корінння. Навіть сьогодні трагедію 1932 — 1933 років важко осмислити. То був справжній Армагедон, коли люди від голоду втрачали людське. Відтак, це національне нещастя, яке поглинуло мільйони безневинних, не підлягає забуттю. Наш з вами спільний обов’язок зробити все, щоб такі трагедії не повторювалися. Запорукою цього має бути вічна пам’ять за безневинно убієнними.
         Ще раз усі разом вклонімося Пам’яті жертв Голодомору і у молитві за їх душі запалимо маленький вогник свічки у своїх оселях.

 

Голова районної ради                                                                                       Андрій БадзюньПривітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather