Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Мітинг-скорботи пам'яті жертв голодоморів

25 листопада 2017 року на центральній площі селища біля пам’ятника Тараса Шевченка відбувся мітинг-скорботи пам’яті жертв голодоморів за участю  представників влади, працівників установ та організацій, учнівської молоді, громадськості, представників духовенства та ЗМІ.

Мітинг-скорботи пам'яті жертв голодоморів  (01)

В ході мітингу наголошувалось на штучності створеного голоду на найродючішій землі, який призвів до загибелі мільйонів українців. Визнання Голодомору 1932–1933 років геноцидом Українського народу законодавчо закріплено Законом України “Про Голодомор 1932–1933 років в Україні”, ухваленим  Верховною Радою України 28 листопада 2006 року. Відповідно до міжнародного права, завдяки ухвалі українського суду 143 держави визнали злочин геноциду в Україні. Дослідження голодоморів продовжуються і нині, відкриваються нові сторінки та архівні документи.

Мітинг-скорботи пам'яті жертв голодоморів  (05)
Мітинг-скорботи пам'яті жертв голодоморів  (02)

Священнослужителі Свято Покровського храму о. Андрій та о. Василь відправили панахиду за померлими у роки голодоморів та освятили хліб.

Мітинг-скорботи пам'яті жертв голодоморів  (03)

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв голодоморів, поклали квіти та в знак вічної пам’яті про мільйони жертв тоталітарного режиму сформували хрест із запалених лампадок.

Мітинг-скорботи пам'яті жертв голодоморів  (04)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather