Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Вітання!

Вітання! (01)

Шановні воїни та ветерани!

Від свого імені і від усього депутатського корпусу, виконавчого апарату   вітаю вас з днем Збройних Сил України!

Сьогодні ми, українці, переконались наскільки важливим для країни і її поступального розвитку є сильна і професійна армія. За останні чотири роки армія практично створилась знову. Створилась з лепти пожертв бідняків, з волонтерської праці молоді, з похоронів героїв і пісні “Плине кача”. Армія створилась з нових героїв, які своїм життям заплатили за нашу Незалежність. Армія твориться зараз зусиллями всього українського народу.

      Сьогодні ми відчуваємо справжнє значення слів, що українці є спадкоємцями слави Київської Русі і війська Запорізького, січових стрільців і УПА. Нові герої, їх подвиги і приклад, дає натхнення сучасникам, стане легендою для майбутніх поколінь.

Революція гідності переламала хід історії і відкрила для України і світу нову можливість. Можливість назавжди позбутись людиноненависницької кремлівської фашистської системи. Системи, на совісті якої мільйони закатованих голодоморами, репресіями, концтаборами і етнічними чистками українців, кримських татар, інших народів світу. Україна - на передовому рубежі боротьби з силами зла. Наші воїни захищають не лише Україну, вони захищають цивілізований світ від мороку рашизму.

Щодня та кожної миті наші військовослужбовці демонструють відвагу і героїзм, відчайдушність та бойову майстерність, а також відданість своїй країні.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу.   У надскладний для держави час ви стали на захист територіальної цілісності країни і незалежності її кордонів. Завдяки вам, шановні військовослужбовці, ми маємо можливість жити і працювати не чуючи пострілів вогнепальної зброї та розривів снарядів. Тому, наше головне завдання забезпечувати гідне сьогодення демобілізованих, поранених військовослужбовців, підтримувати членів родин загиблих бійців українського війська. Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

 Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв-земляків, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

В День Збройних Сил України вітаю всіх військовослужбовців! Зичу здоров'я, добробуту і Божих ласк. А найбільше зичу перемоги, мирного неба над єдиною, могутньою, процвітаючою країною - країною слави наших предків, країною майбутнього наших дітей!

Слава Україні!

 

З повагою, голова районної ради                                             Андрій БадзюньПривітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather