Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Вітання!

Вітання! (01)

Шановні жителі нашого Іваничівського району,

прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята –

Дня місцевого самоврядування

 

               В Україні здавна панують ідеологія колективізму і соборності, в основі яких закладені ідеї самоврядування. Вони не тільки стали стрижнем для саморозвитку соціальних мікрогромад, але і силою, здатною протистояти надмірній централізації державної влади.                                   

 Місцеве самоврядування для України було важливим впродовж історії. Адже історія країни — це історія людей, громад, сул, селищ, міст.   Починаючи із народного віча, шануючи звичаєве право, наші предки, попри всі намагання зайд та завойовників, були внутрішньо вільними людьми, прагнули самостійно керувати своїм життям, а неписані норми та моральні засади громади для її членів були основним законом. У Середньовіччі, європейська практика місцевого самоуправління у   багатьох містах   регулювалась Магдебурським правом. Ми здавен були частиною цивілізаційної Європи з її традиціями демократії та самоврядування.

Новітня історія не менш промовиста. Вона показує важливість самоврядування сіл, селищ, міст, районів і його вплив на долю цілої країни. Згадаймо кінець 80-х, початок 90-х років минулого століття. Саме органи місцевого самоврядування, нові і демократично обрані, на противагу центральній владі проводили велику роботу для національного відродження. Вони зламали хребет радянській системі.   

               Нині, незважаючи на труднощі, економічні, соціальні та політичні  проблеми, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження. В Україні розпочато Конституційну реформу, одним із завдань якої є підвищення рівня ефективності органів місцевого самоврядування. Це відкриває шлях місцевій ініціативі, активно залучає до участі в управлінні місцевими справами мешканців населених пунктів нашої країни – тобто наповнить реальним змістом поняття самоврядування.

 

  Шановні працівники органів місцевого самоврядування базового рівня!

 На Вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме ви, не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей – членів ваших громад. Велике Вам за це спасибі.

Шановні депутати!

Ви обрані людьми, які довірили Вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому Ви зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця нашого району. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

Від щирого серця я хочу привітати з днем місцевої демократії всіх, хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів районної, сільських та селищної рад, їх голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради, членів виконавчих комітетів, ветеранів органів місцевого самоврядування та жителів всіх територіальних громад сіл і селища Іваничівського району.  Всім нам випала велика честь служити громаді, тому ми повинні заради жителів нашого району працювати кожного дня. Спільними зусиллями ми збудуємо ефективну систему місцевого самоврядування. Адже майбутнє нашої держави неможливе без реального самоврядування громад і європейської демократії. І сьогодні Ваша праця шляхетна та відповідальна. Особливо важлива вона у нинішній час впровадження реформ та фактично бойових дій на Сході. Адже нові розширені повноваження об’єднаних громад, процеси децентралізації влади  перш за все несуть за собою нові обов’язки та збільшену відповідальність. Переконаний: Ви гідно справитесь із ними. А також впевнений в тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення Української державності. Бажаю усім нам міцного здоров'я та терпіння, щастя та добра,  витримки і стійкості, благополуччя, достатку і лише позитивної енергетики.

Слава Україні!

 

З повагою,

Голова районної ради                                                         Андрій Бадзюнь

 

 

 

 Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather