Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

За доброю традицією,  7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в сесійній залі Іваничівської районної ради відбулись урочисті заходи в яких взяли участь депутати районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради,  сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, працівники  сільських та селищної рад, працівники райдержадміністрації та представники засобів масової інформації.

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (02)

З вітальними словами до присутніх звернувся голова районної ради Андрій Бадзюнь. У своєму виступі він зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні зроблено чимало, але далеко не все. На сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад. Але, незважаючи на труднощі, місцеве самоврядування має всі шанси для їх розвитку та утвердження.

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (01)

Привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування заступник голови Іваничівської районної ради Юрій Мазурок. Він побажав, присутнім щоб людська вдячність та повага були нагородою за нелегку працю. До вітальних слів приєдналася також заступник голови Іваничівської РДА Людмила Войтович та начальник Іваничівського бюро правової допомоги Надія Адамович.

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (03)
Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (05)
Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (04)

Керівники району вручили почесні грамоти, подяки районної ради та райдержадміністрації кращим працівникам органів місцевого самоврядування району, депутатам сільської та районної ради, працівникам сільських та селищної рад.   

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (06)
Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (07)
Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (08)

Завершенням урочистого заходу стали виступи аматорів,  солістів РД «Просвіта» та Іваничівської музичної школи.

Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (10)
Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (11)
Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування (09)

 

 

 

 

 

 

 Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather