Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
День Соборності України!

День Соборності України! (05)

22 січня 2018 року на центральній площі селища з нагоди відзначення Дня Соборності України  керівництво району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, широке коло громадськості, учні школи, духовенство та ЗМІ взяли участь в акції «Ланцюг Єдності». Учасники заходу взявшись за руки створили «живий ланцюг» на знак єдності та незламності нашого народу.

День Соборності України! (01)

Священники місцевих храмів отці Андрій та Анатолій відслужити святковий молебен за соборність та мир на Україні.

День Соборності України! (02)

Поклавши квіти до пам’ятних знаків борцям за свободу і незалежність України, присутні на заході вирушили до РД «Просвіта».

День Соборності України! (04)

Там відбулась урочиста академія з нагоди свята, яка розпочалась звучанням Державного Гімну України, після чого ведуча пригадала історичні події 1919 року.

День Соборності України! (09)

Заступник голови районної ради Юрій Мазурок, у своєму виступі привітав усіх із цим значним для України та українців днем. Згадав героїв які полягли за незалежну, соборну Україну та героїв які стали на її захист і які сьогодні здійснюють свій ратний подвиг ради миру на нашій землі та закликав громаду до єднання за для досягнення мети – розбудови України і побажав усім мирного неба та гідного життя.

День Соборності України! (07)

До вітань також приєдналися голова РДА Лілія Кревська, помічник народного депутата Ігор П’ятоха, Олег Шимонович, Віра Хом’як, Вадим Матвійчук, а дітки наших героїв зворушливо виконували вірші про Україну.

День Соборності України! (06)

Також перед присутніми із концертною програмою виступили аматори народного мистецтва, працівники РД «Просвіта» та дитячої музичної школи.

День Соборності України! (08)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather