Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Інформаційно-просвітницький захід

6 лютого 2018 року заступником начальника Іваничівського МРВ з питань пробації Миколою Кондратюком спільно з фахівцем із соціальної роботи КЗ «Іваничівський РЦСССДМ» Ольгою Пасічник був проведений черговий інформаційно-просвітницький захід для  молоді, яка засуджена до покарань непов’язаних з позбавленням волі.

Інформаційно-просвітницький захід (01)

Адже, в наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодіжного віку. Повсякчас молодь не усвідомлює, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право та закони супроводжують людину все її життя.

Інформаційно-просвітницький захід (02)

Мета такого заходу полягала у тому, щоб донести до клієнтів пробації корисну інформацію про здоров’я, фактори, що впливають на здоров’я, формування негативного ставлення до шкідливих звичок та бажання навчитися дбати про своє здоров’я.     

Насамкінець важливо зазначити, що найголовніше - пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя та майбутнє. По завершенню заходу з кожним було проведено індивідуальну роботу відповідно їх потреб та запитів. Роздано інформаційну продукцію та буклети.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather