Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Cоціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Прийо́мна сім’я́ або прийо́мна роди́на є однією з форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Кожній дитині потрібно надати можливість повністю реалізувати свій потенціал, забезпечити належне фізичне та психічне здоров’я, доступ до отримання якісної освіти, безпечне життя, позитивні емоції, відчуття того, що її люблять. Тільки родина здатна задовольнити основні потреби дитини, створити якнайкращі умови для її всебічного розвитку. Якщо відсутня можливість для дитини жити у рідних батьків, то найкраща альтернатива – усиновлення/удочеріння, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу.

Cоціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (02)

На  минулому тижні начальник відділу соціальної роботи КЗ «Іваничівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Людмила Дищаковська, провела соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.  Під час індивідуального консультування з дітьми були обговорені питання: взаємовідносин з однолітками, успішність  в  школі, безпечна поведінка в соціальному середовищі та профорієнтація.

Cоціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (03)

При спілкуванні прийомні батьки та батьки-вихователі розповіли про проблемні моменти у вихованні дітей, наявність емоційного контакту між дітьми, психологічні проблеми у стосунках між членами сім’ї.

Cоціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (01)

Працівники КЗ «Іваничівського ЦСССДМ» та служби  у справах дітей, рекомендували прийомним батькам та батькам-вихователям особливо уважно ставитись до дітей підліткового віку, щоб не пропустити «дзвіночки», які можуть привести дитину до сумної долі, копіювання життя своїх батьків, тому що саме в цей період «розкривається» сумний досвід, отриманий ними у кровних сім’ях.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather