Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Засідання конкурсної комісії на здачу в оренду нерухомого майна

6 березня 2018 року заступник голови районної ради Юрій Мазурок провів засідання конкурсної  комісії на здачу в оренду нерухомого майна, а саме (кабінету на третьому поверсі поліклінічного відділення під ортопедичну стоматологію) за адресою смт Іваничі, вул Грушевського ,45

Засідання конкурсної комісії на здачу в оренду нерухомого майна	  (04)

У засіданні комісії взяли участь  члени комісії: Ніна Шумська,  Алла Баранчук,  Людмила Бадивська, Світлана Лісневська.

Засідання конкурсної комісії на здачу в оренду нерухомого майна	  (02)

Згідно із статтею 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» № 2270-ХІІ від 10 квітня 1992 року (зі змінами та доповненнями) орендодавцями є органи, уповноважені органами місцевого самоврядування управляти майном,  - щодо нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності. Статтею 7 цього ж Закону передбачено, що ініціатива (пропозиція ) щодо оренди майна може надходити від орендодавців, зазначених у статті 5 цього Закону. Орендодавець може оголосити конкурс на право оренди майна.

Районною радою у засобах масової інформації оголошено наміри про здачу в орендну кабінету на третьому поверсі поліклінічного відділення під ортопедичну стоматологію площею 14.6 кв.м ( опубліковане в районні газеті «Колос» 27 січня 2018 року № 6 ).

Розпорядженням голови районної ради від 14.02.2018 року № 16-р створено конкурсну комісію на здачу в оренду нерухомого майна.

Станом на 27 лютого 2018 року надійшли документи лише від  лікаря-стоматолога жителя смт.Іваничі Куля Василя Васильовича.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на право оренди, затвердженого Наказом Фонду державного майна України 13.10.2004 р. №2149, із змінами та доповненнями внесеними Наказом Фонду державного майна України 16.05.2007 р. №768,  передбачено, що у разі надходження однієї пропозиції, яка відповідає умовам конкурсу, з особою, яка її подала, укладається договір оренди. 

Людмила Бадивська ознайомила  присутніх із ВИСНОВКОМ про вартість об’єкта оцінки, яка становить 53 297, 0  грн і зазначила, що згідно технічної документації площа даного приміщення становить 16 м.кв.

Засідання конкурсної комісії на здачу в оренду нерухомого майна	  (01)

Члени комісії вирішили : головному лікарю ЦРЛ Ципі П.В. укласти договір оренди з лікарем-стоматологом Куль В.В. на оренду приміщення – кабінету на третьому поверсі поліклінічного відділення під ортопедичну стоматологію площею  16 м.кв терміном на 2 роки 11 місяців.

 Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather