Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва

12 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва під головуванням Тетяни Дацик

засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва  (02)

У засіданні взяли участь депутати районної ради: Рубан Оксана, Семенюк Павло, Дорошук Віктор, Кузвєсов Дмитро, голова районної ради Андрій Бадзюнь, його заступник Юрій Мазурок; керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська; голова РДА Лілія Кревська; в.о. начальника відділу освіти та молоді Король Світлана;  завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Анатолій Семерей, начальника відділу культури Лілія Парфенюк; начальник управління соціального захисту населення Зінаїда Яцик; начальник управління фінансів Тетяна Крась; завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій РДА Людмила Обштир; головний лікар ЦРЛ Петро Ципа; головний лікар ЦПМСД Роман Киця.

засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва  (01)

У ході засідання обговорили  питання, які плануються винести на розгляд чергової сесії, серед яких:

  - Про затвердження порядку денного   засідання двадцять третьої  сесії  районної   ради  сьомого скликання.

- Про звіт голови районної ради .

-  Про затвердження плану роботи районної ради на 2018 рік.

- Звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень.

- Про продовження районної програми місцевих стимулів для медичних працівників Іваничівського району  на  2018 рік .

- Про надання згоди на передачу в оренду тепломереж.

- Про  безоплатну передачу рухомого майна районної комунальної власності 

   у власність Іваничівської ОТГ .

- Про  безоплатну передачу рухомого майна районної комунальної власності  у власність Павлівської ОТГ.

- Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища району, які пропонується приватизувати у  2018 році та надання згоди на їх відчуження.

- Про затвердження тарифів на виробництво, транспортування та  постачання теплової енергії ТОВ «Аванті-Девелопмент». 

   - Про надання в оренду приміщення, що належить до комунальної власності Іваничівської районної ради сектору з питань фізичної культури та спорту РДА.

- Про надання в оренду приміщення,що належить до комунальної власності Іваничівської районної ради  громадській організації “Територія життя».

- Про передачу майна та залишків власних надходжень клубних закладів сіл Іваничівської селищної ради, які знаходяться на балансі відділу культури райдержадміністрації.

- Про безоплатну передачу майна бібліотекфілій, та РДБ із спільної власності громад району, в комунальну власність Іваничівської селищної ради.

- Про списання основних засобів з балансу Іваничівської ЦРЛ.

- Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району увласність Павлівської  ОТГ та Поромівської ОТГ.

  - Про комплексну програму розвитку освіти Іваничівського  району  на 2018 рік.

  - Про програму інформатизації Іваничівського району на 2018 – 2019 роки.

  - Про  програму фінансового забезпечення реалізації Іваничівської  районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2018 рік.

  - Про продовження терміну дії Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 рік.

  - Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року   № 22/5 « Про районний бюджет на 2018 рік».

- Про матеріальну допомогу.

- Про розпорядження  голови районної ради, видані у міжсесійний період.

-  Різне.

Всі питання порядку денного були детально обговорені та запропоновано розділити сесійне засідання на два пленарні засідання, рекомендовано перенести на наступну чергову сесію питання Про програму інформатизації Іваничівського району на 2018 – 2019 роки та прийнято рішення провести громадські слухання по обговоренню проекту рішення  «Про надання в оренду приміщення, що належить до комунальної власності Іваничівської районної ради  громадській організації «Територія життя», решта питань рекомендовано винести на розгляд сесії районної ради.

 


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather