Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Відбулося засідання бюджетної комісії

У ході підготовки до пленарного засідання 22-ї (позачергової) сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва.

Відбулося засідання бюджетної комісії  (01)

Головував на засіданні голова постійної комісії Ігор Тимощук. Присутніми були члени комісії: Оксана Рубан, Павло Семенюк, Віктор Дорошук, Валерій Гурський,

Також на засіданні були присутні голова районної ради Андрій Бадзюнь,  заступник голови районної ради Юрій Мазурок, керуюча справами виконавчого апарату ради Ніна Шумська, голова Іваничівської РДА Лілія Кревська, заступник начальника управління фінансів РДА Алла Кравчик, в.о. начальника відділу культури Лілія Парфенюк, начальник управління соціального захисту Зінаїда Яцик, в.о. начальника відділу освіти та молоді РДА Світлана Король.

Відбулося засідання бюджетної комісії  (03)

У ході комісії депутатами були опрацьовані такі питання:

- Про затвердження порядку денного засідання 25-ї  сесії  районної   ради  сьомого скликання.

- Про  внесення змін  до Районної  цільової  програми національно - патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

- Про безоплатну передачу майна центральної районної бібліотеки із спільної комунальної власності  сіл та селища району, в комунальну власність Іваничівської селищної ради.

- Про  внесення змін  до Районної  цільової  програми національно - патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 22/5 „Про районний бюджет на 2018 рік”.

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. Також обговорили питання доцільності проведення патріотичного заходу в урочищі «Прощаниця» у зв’язку з випадками захворювання на кір.

Відбулося засідання бюджетної комісії  (02)

По завершенню комісії всі проекти рішень було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії районної ради.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather