Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Привітали казначеїв!

На зорі незалежності в Україні з’явилась нова державна структура, яку назвали казначейською службою. Її появу у професійних колах фінансисти нарекли революцією у використанні коштів державного та місцевих бюджетів. Цього року Державна казначейська служба України відзначає 23-ту річницю з дня створення.

Привітали казначеїв! (01)

Так, 27 квітня голова районної рали Андрій Бадзюнь спільно з депутатським корпусом Іваничівської районної ради привітали з професійним святом колектив управління Державної казначейської служби в районі.

Привітали казначеїв! (04)

 Теплі слова подяки за невтомну нелегку працю на казначейській ниві лунали на їх адресу та побажання міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного добробуту, оптимізму, творчого натхнення, відданості обраній справі. Хай завжди наповнюються серця гордістю за свою справу, а душу не залишає бажання працювати заради зміцнення та розквіту нашої України.

Привітали казначеїв! (03)

Держказначейство нерідко порівнюють з системою кровообігу держави, адже ця служба в районі щодня проводить більше тисячі фінансових операцій, регулює правильність розподілу бюджетних коштів між районом, містом та селами району.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather