Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Відбувся прийом громадян

3 травня 2018 року головою районної ради Андрій Бадзюнь здійснив виїзний прийом громадян в Павлівську та Милятинську сільську раду, зокрема в село Грушів.

Відбувся прийом громадян (01)

Прийом громадян проведено за участю голови Павлівської сільської ради Андрія Сапожника, голови Милятинської сільської ради Валентина Ілова та депутата Іваничівської районної ради Лесі Грицюк.

Відбувся прийом громадян (04)

В ході спілкування до керівника районної ради зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.

Відбувся прийом громадян (05)

Велике занепокоєння у сільських мешканців викликають питання незадовільного стану доріг. Також  порушувались  питання освітлення вулиць, працевлаштування, надання матеріальної допомоги, встановлення зупинки на вимогу. Батьками дітей з села Грушів піднімалося питання сполучення та оформлення дітей в дошкільний навчальний заклад.  

Відбувся прийом громадян (06)

В ході проведення прийому керівником району були проаналізовані питання, порушені   громадянами.  Частина із них   вирішувалась  в ході прийому, питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль.

Відбувся прийом громадян (09)

Після закінчення прийому Андрій Анатолійович відвідав об’єкти соціальної сфери – школи, будинок культури, бібліотеки та дитячий навчальний заклад.

Відбувся прийом громадян (03)
Відбувся прийом громадян (02)
Відбувся прийом громадян (11)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather