Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Звернення голови районної ради

Дорогі земляки!

Україна   відзначає перемогу над нацизмом та завершення Другої світової війни разом з усім цивілізованим світом, за європейським календарем.

У День пам’яті та примирення ми молимося за українських воїнів. Молимось за жертви минулого. За тих, хто ціною власного життя дав життя наступним поколінням.

Нехай Господь дасть їм вічну нагороду у Небі. А пам’ятником їх подвигу хай стане сильна і могутня Українська держава!

Українці з 1938 року воювали на всіх фронтах Другої світової: били нацистів, перебуваючи у лавах Карпатської Січі, УПА, Королівських збройних силах Великобританії, Французької армії, армії США та Червоної армії.

Тому український народ – це справжній народ переможець.  

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, згадаймо усіх, хто ціною свого життя приніс мир всьому світу. Cхилімо голови в пам’ять про загиблих та подякуймо живим ветеранам усіх військових підрозділів усіх армій за їхню мужність і героїзм, вклонімося і тим, хто сьогодні боронить нашу свободу та незалежність, доводячи всьому світові, що українці – сильна нація, яка вистоїть перед будь-якими випробуваннями. І пам’ятаймо, що ми – українці,   народжені бути вільними!

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь та пекло бойових дій, зичу міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя!

Мрію, щоб небо над Україною завжди було мирним і чистим, щоб українці жили в любові і злагоді, добробуті й міцному здоров’ї.

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою

Голова районної ради                                                         Андрій Бадзюнь

 

Звернення голови районної ради (01)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather