Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
День пам'яті та примирення

8 травня в смт Іваничі відбулася урочиста хода до Меморіалу Слави, з нагоди Дня пам’яті і примирення за участі керівництва району, учасників АТО, учнів місцевих загальноосвітніх навчальних закладів, громадськості селища.

День пам'яті та примирення (01)

Символом відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення став червоний мак, як і в багатьох країнах Європи. Усі учасники урочистих заходів в знак пам’яті про ті трагічні сторінки людства прикрасили свій одяг червоним маком, який є символом пам’яті жертв Другої світової війни.

День пам'яті та примирення (02)

Звертаючись до присутніх голова ради Андрій Бадзюнь висловив щиру вдячність ветеранам та відзначив, що рокам не підвладно применшити велич їхнього ратного подвигу, який і сьогодні надихає молоде покоління плекати у своїх серцях любов до рідної землі, захищати її незалежність та територіальну цілісність на східних рубежах, та вручив подяку Іваничівської районної ради за високий патріотизм, активну громадянську позицію та проявлену мужність у захисті Батьківщини під час воєнних дій на сході України голові районної ради VІ скликання, воїну російсько -української війни Віктору Вілентку

День пам'яті та примирення (03)
День пам'яті та примирення (05)

Цього дня прозвучали щирі слова вдячності також і від голови районної державної адміністрації, селищного голови, учня школи, учасника АТО та настоятеля Свято-Покровського храму.

День пам'яті та примирення (06)

Панахиду за загиблими борцями за волю України, відслужили митрофорний протоієрей, настоятель Свято-Покровського храму отець Андрій та отець Василь.

День пам'яті та примирення (07)

Присутні вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави, підніжжя Стели загиблих і Вічного вогню.

День пам'яті та примирення (08)
День пам'яті та примирення (11)
День пам'яті та примирення (09)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather