Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Візит шани

Друга світова війна незагоєною раною людської пам’яті і досі нагадує про себе. Ця пам’ять буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій: ветерани війни, учасники бойових дій, воїни УПА, інваліди війни, ті, кому випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків. Житиме вона і далі, адже ми не дозволимо стертись іменам захисників зі сторінок історії, меморіальних плит. 

Візит шани (02)

Близько 3 мільйонів українців полягли на полі бою, близько 5 мільйонів загинули на окупованій німецькими загарбниками українській землі, понад 2 мільйони насильницьки були вивезені з України. Серед усіх цих жертв багато і наших земляків.

Візит шани (04)

Сьогодні, у День пам'яті та примирення заступник голови районної ради Юрій Мазурок з візитом шани побував в оселі учасника бойових дій Другої світової війни жителя с.Стара Лішня Микити Григоровича Шульгана. Юрій Олександрович від імені голови ради Андрія Бадзюня, від усього депутатського корпусу побажав Микиті Григоровичу здоров'я, мирного неба. А ветеран щиро подякував за увагу і шану та запевнив, що і над теперішнім агресором український народ здобуде перемогу!

 

Візит шани (01)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather