Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Урочистий захід до Дня матері

Місяць травень щедрий на родинні свята. Щороку в другу неділю місяця ми традиційно святкуємо День матері. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.

Урочистий захід до Дня матері (05)

Цього року в рамках відзначення Дня Матері в приміщенні РД «Просвіта» відбувся святковий концерт.

Урочистий захід до Дня матері (01)

На святі були присутні: матері та дружини загиблих учасників АТО; заступник голови районної ради Юрій Мазурок; керуюча справами районної ради Ніна Шумська; працівники районної ради; керівництво районної державної адміністрації; працівники структурних підрозділ районної державної адміністрації; учнівська молодь; громадськість району та представники ЗМІ.

Урочистий захід до Дня матері (02)

В ході урочистої частини з теплими словами привітань до присутніх звернувся заступник голови районної ради Юрій Мазурок. Юрій Олександрович подякував жінкам – берегиням за терпіння, витримку, мудрість, за ласку і тепло, якими вони зігрівають серця дітей.

Урочистий захід до Дня матері (06)

До привітань приєднались голова РДА Лілія Кревська, голова Іваничівської селищної ради Федір Войтюк, голова ГО «Спілка матерів військовослужбовців Іваниівщини» Надія Рубан, учасник АТО Сергій Фіть.

Урочистий захід до Дня матері (04)

Продовжила святковий захід концертна програма, підготована творчими колективами районного будинку культури та музичної школи.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather