Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
«Вишивана Україна в центрі Європи»

Третього травневого четверга в Україні святкується всеукраїнське свято День вишиванки, свято національної єдності та солідарності. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

17 травня Іваничівський район долучився до Всеукраїнського святкування. Українська вишивка, як і українська пісня, є знаковими для нашої культури, тож це свято завжди чекають - бо то є свято української душі. Цього дня усі громади, дорослі, молодь і діти прийшли до установ, підприємств, шкіл та садочків у вишиванках, і цим підтвердили, що ми українці – єдина родина, яка цінує традиції своїх предків, бо без минулого немає майбутнього.

Не оминули своєю увагою таке свято й керівництво та виконавчий апарат Іваничівської районної ради, які долучилися до флешмобу «Вишивана Україна в центрі Європи» за участю вихованців дитячого садочка, учнів молодших класів та працівників державних установ.

Тож святкуймо день вишиванки, продовжуймо традиції нашого народу, пишаймося характерними вишиваними ознаками різних регіонів, адже знаємо – вишиванка є одним із символів України.

«Вишивана Україна в центрі Європи» (01)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather