Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця

На весняного теплого Миколи всі дороги істинних патріотів України із Волинського краю ведуть в село Милятин, в урочище «Прощаниця», що у Завидівському лісі Іваничівського району.

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця (04)

Люди йдуть сюди, щоб пом’янути і віддати шану тим, хто виборював волю і незалежність нашої держави. Цьогоріч виповнилася 22-а річниця, коли люди вільно збираються на цьому місці, яке освячене і рясно полите кров’ю наших прадідів та четверта річниця подій під Волновахою Донецької області

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця (02)

Поминальну панахиду за загиблими козаками, вояками УПА, тими, хто загинув на Майдані і досі гине за волю і незалежність України відслужили священнослужителі місцевої округи.

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця (01)

Перед присутніми виступили голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, голова Іваничівської райдержадміністрації Лілія Кревська, заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, голова Павлівської сільської ради Андрій Сапожник та інші, які закликали берегти пам'ять про героїв, бути гідними їх подвигу та рівнятися на героїв сьогодення, які відстоюють незалежність України у боротьбі з ворогом.

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця (05)

Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх убієнних за волю і незалежність нашої держави та поклали до підніжжя хреста живі квіти.

Вшанування Героїв в урочищі Прощаниця (03)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather