Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Засідання 26-ї чергової сесії районної ради

31 травня 2018 року відбулося засідання 26-ї  чергової сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні голова ради Андрій Бадзюнь

В роботі пленарного засідання також взяли участь   працівники виконавчого апарату районної ради, голова РДА,  заступник голови райдержадміністрації, сільські голови, представники громадськості та преси.

Традиційно, сесію розпочали з виконання Державного Гімну України.

Засідання 26-ї чергової сесії районної ради (01)

У ході пленарного засідання було розглянуто понад двадцять питань. Зокрема, розглядалось питаня внесення змін до бюджету, утворення комунальної установи «Інклюзивний ресурсний ценр», реорганізації Іваничівського центру первинної медико-санітарної допомоги. Було заслухано інформацію про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іваничівського району за результатами діяльності Іваничівського відділення Горохівського відділу поліції ГУНП України у Волинській області за 2017 рік,   звіт  головного лікаря Іваничівського центру первинної медико-санітарної допомоги про його роботу за звітний період, звіт про роботу Комунального закладу «Іваничівський будинок дитячої та юнацької творчості», звіт про роботу   постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю. Також депутати прийняли два звернення та заяву.

Засідання 26-ї чергової сесії районної ради (02)

Активну участь в обговоренні питань порядку денного сесії взяли депутати: Ігор Тимощук (фракція ВО «Свобода»),Микола Мельник (фракція ВО «Батьківщина»), Павло Семенюк (фракція ПП «УКРОП»), Г.Чипинюк (фракція БПП«Солідарність»), Сергій Недбайло (фракція ПП «УКРОП»), Валерій Кузьмич (фракція ВО «Батьківщина»), Петро Мазурок (фракція ВО «Батьківщина»), В.Дорошук (фракція «УКРОП»)

Засідання 26-ї чергової сесії районної ради (03)

З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосуванняПривітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather