Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Святкування з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

У п'ятницю, 1 червня, в Україні відзначається чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей.  Це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Усміхнені личка, палаючі захопленням очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо на світі.

Святкування з нагоди Міжнародного дня захисту   дітей (01)

 

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей в РД «Просвіта» відбувся ІІ районний фестиваль дитячої творчості вихованців закладів дошкільної освіти «Хай сонцю і квітам всміхаються діти!», в якому взяли участь 11 дошкільних навчальних закладів району та колектив вихованців Комунального закладу "Іваничівський будинок дитячої та юнацької творчості".

Святкування з нагоди Міжнародного дня захисту   дітей (05)

 

У фойє будинку культури усіх відвідувачів свята зустрічала виставка юних обдарувань, а зі сцени переповнені позитивних емоцій дітки дарували глядачам вірші, пісні та танцювальні номери.

Святкування з нагоди Міжнародного дня захисту   дітей (06)

 

З нагоди свята  від імені всього депутатського корпусу   заступник голови районної ради Юрій Мазурок та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська привітали малечу, їх вихователів,  батьків  та гостей  зі святом та побажали  діткам бути працьовитими, енергійними, допитливими та наполегливими в досягненні цілей та вручили творчим колективам  солодкі подарунки.

Святкування з нагоди Міжнародного дня захисту   дітей (04)

Серед учасників та гостей свята були присутні діти загиблих учасників АТО. Юрій Олександрович та Ніна Йосипівна теплими та щирими словами привітали  діток зі святом та подарували  їм іграшки.

 
Святкування з нагоди Міжнародного дня захисту   дітей (03)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather