Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Освячення води

Десята П’ятниця після Пасхи – для села Старосілля Іваничівського району є особливою.
     Кожного року збирається багато духовенства, селян, гостей, паломників біля Ракової кринички, що знаходиться в мальовничому місці за селом, аби помолитись та набрати Святої води, яка є цілющою.
Сьогодні, 15 червня - саме в десяту п’ятницю по Великодню   духовенство Іваничівського благочиння освятили воду. Водосвятний молебень очолив благочинний Іваничівського благочиння отець Ярослав Мельничук.

Освячення води (01)

       В урочистостях взяли участь голова районної ради Андрій Бадзюнь  та його заступник – Юрій Мазурок. Голова ради  у своєму виступі привітав присутніх зі святом, наголосив про єдність України та єдину Українську Помісну Церкву.
      По завершенні дійства місцевий настоятель храму Іоана Богослова отець Михайло Мороз подякував благочинному та духовенству за спільну молитву.

 

Освячення води (02)

 Легенда про криничку оповідає таке. В далеку давнину з царської тюрми втік неправдиво засуджений в’язень. Він ішов тими місцями, і коли сили його залишили від спраги, упав. І раптом сталося чудо: із землі почало розливатися джерело, із води виліз рак, який клішнями перекусив кайдани, тож утікач залишився жити. Через деякий час там облаштували криницю, що стала називатися Раковою. Вода з неї помічна, багато людей зцілилося нею.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather