Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Відбулося засідання бюджетної комісії

У ході підготовки до пленарного засідання 27 (позачергової) сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету регулювання комунальної власності та розвитку підпиємництва. Вів засідання голова постійної комісії Ігор Тимощук. Присутніми були члени комісії: Оксана Рубан, Валерій Гурський, Дмитро Кузвєсов, Віктор Дорошук, Павло Семенюк.

Відбулося засідання бюджетної комісії (01)

Також у засіданні взяли участь: голова районної ради Андрій Бадзюнь, заступник голови районної ради Юрій Мазурок, завідувач сектору з організаційних та майнових питань районної ради Олена Носенко, начальник управління фінансів РДА Тетяна Крась, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту РДА Анатолій Семерей, головний спеціаліст з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Ігор Гонтарський.

Відбулося засідання бюджетної комісії (02)

У ході комісії депутатами були опрацьовані такі питання:

- Про внесення змін до Програми фінансування заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації, територіальної оборони, комплектування Збройних сил України, матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) в Іваничівському районі на 2017 – 2020 роки

- Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 22/5  « Про районний бюджет на 2018 рік».

- Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімпієць» Іваничівської районної ради.

Відбулося засідання бюджетної комісії (03)

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії всі проекти рішень зі змінами були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather