Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Вітання

Шановні жителі Іваничівщини !

Прийміть щирі вітання з нагоди 1030-ї річниці хрещення Київської Русі–України, яке символізує початок утвердження християнства на Русі, і дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Київської Русі.

Прийняття Київською Руссю християнства на багато століть визначило духовну долю церкви і українського народу та донині має вагоме значення у житті держави.

Це свято згуртовує суспільство навколо духовної радості та національної ідеї, оскільки саме духовне життя України завжди поєднувалося з релігійними традиціями, а найціннішим скарбом храму людської душі була і залишається віра.

Вшановуючи хрестителя, будівничого і просвітителя Київської Русі, візьмемо собі за взірцевий приклад його ревність у вірі, наполегливі зусилля в обєднанні суспільства, натхненне подвижництво в утвердженні й зміцненні його духовно-моральних засад, послідовність і цілеспрямованість у проведенні фундаментальних реформ і перетворень.

Бажаю, щоб свято хрещення Київської Русі дарувало здоров’я, додало нам наснаги для подолання труднощів, надихнуло на добрі справи та примножило прагнення жити в мирі на рідній землі!

З повагою,

Голова районної ради             Андрій Бадзюнь

Вітання (01)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather