Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Урочисті заходи

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України.

Урочисті заходи (01)

Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу.

Урочисті заходи (02)

З нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України в селищі Іваничі відбулась урочиста хода у вишиванках від площі залізничного вокзалу до центральної площі селища. Тут зібрались представники влади, представники духовенства, працівники державних установ, підприємств, учасники бойових дій в АТО, учні, молодь та громадськість.

Урочисті заходи (04)

Спільну молитву та священний  обряд освячення  знамена здійснили настоятелі Свято-Покровського храму селища Іваничі митрофорні протоієреї отці Андрій та Василь.

Урочисті заходи (07)

Право підняти прапор України надали ветерану УПА Сергію Міліщуку, учаснику АТО Володимиру Рубану та кращим учням школи-гімназії

Урочисті заходи (05)

Пролунав Гімн і над селищем гордо замайорів жовто-блакитний прапор України.

Урочисті заходи (06)

Присутні поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка, пам"ятного знака загиблим героям Майдану та Меморіалу Слави.

Урочисті заходи (08)

Згодом учасники заходу долучились до інсталяції дати незалежності України;

Урочисті заходи (09)

У залі будинку культури урочиста частина заходу продовжилась. Після вітальних промов голови районної ради Андрія Бадзюня, голови селищної ради Федора Войтюка, голови РДА Лілії Кревської та помічника народного депутата Ігоря Пятохиз нагоди свята, були відзначені подяками та грошовими винагородами громадські діячі, представники державних установ та організацій, учасники бойових дій.

Урочисті заходи (16)

По завершенні урочистостей відбулась чудова літературно-музична година, яка залишила неповторні враження у глядачів.

Урочисті заходи (13)
Урочисті заходи (15)

 Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather