Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Профілактика «булінгу» та профілактика торгівлі людьми cеред учнів 9-11 класів

11 жовтня директором КЗ Іваничівського Центру соціальних служб для сімї дітей та молоді спільно з районним центром зайнятості та б’юром правової допомоги було здійснено виїзд у Литовезьку ОТГ з метою проведення профілактики «булінгу» та профілактики торгівлі людьми, серед учнів 9-11 класів у ЗОШ с. Мовників та с. Литовеж .

Профілактики «булінгу» та профілактики торгівлі людьми cеред учнів 9-11  (01)

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження тощо аж до задоволення садистських потреб окремих осіб.

Профілактики «булінгу» та профілактики торгівлі людьми cеред учнів 9-11  (02)

Також учням було проведено лекцію про торгівлю людьми,  як тяжкий злочин та проблему 21 століття. Із року в рік усе більше дітей по всьому світу вивозять в інші країни або регіони з метою використання у важкій нелегальній праці, з метою всиновлення та випрошування милостині.

Профілактики «булінгу» та профілактики торгівлі людьми cеред учнів 9-11  (03)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather