Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Робоча нарада з питань оплати за теплову енергію

22 жовтня 2018 року під головуванням голови районної ради Андрія Бадзюня відбулася робоча нарада з питань оплати за теплову енергію, так як розпочався опалювальний сезон.  З тарифами, затвердженими депутатським корпусом ТОВ «Аванті-Девелопмент» не погоджується. 

Робоча нарада з питань оплати за теплову енергію (01)

Голова районної ради Андрій Бадзюнь  звернувся до керівника ТОВ «Аванті-Девелопмент» Костянтина Богатова з пропозицією, завершити оплату теплопостачання у 2018 році за старим тарифом 1499 грн. за 1Гкал., так як в бюджеті на цей рік не передбачені кошти на оплату теплопостачання за новим запропонованим тарифом, а в новому бюджетному 2019 році перейти  до нових тарифів. На що керівник  ТОВ «Аванті-Девелопмент» не надав однозначної відповіді.

Робоча нарада з питань оплати за теплову енергію (02)

На засіданні були присутні заступник голови районної ради Юрій Мазурок, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, селищний голова Федір Войтюк, голова РДА Лілія Кревська, начальник управління фінансів РДА Тетяна Крась, в.о. головного лікаря ЦРЛ Алла Баранчук, начальник відділу культури Марина Косаковська, в.о. начальника освіти Жанна Кеба.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather