Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Привітали працівників соціальної сіфери

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Адже вони щоденно піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

    Напередодні свята, у п’ятницю, 2 листопада, у сесійній залі районної ради  відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери за участю голови районної ради Андрія Бадзюня, заступника голови районної ради Юрія Мазурка, голови РДА Лілії Кревської, заступник голови РДА Людмила Войтович, керівників та працівників соціальних управлінь, відділів та служб району.

Привітали працівників соціальної сіфери (01)

Сьогодні Україна віддає данину пам’яті жертвам одного з найтрагічніших епізодів української історії – знищення російськими військами гетьманської столиці Батурин та жорстокої розправи над його мешканцями 2 листопада 1708 року. Присутні в залі вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Привітали працівників соціальної сіфери (02)

    Голова районної ради Андрій Бадзюнь  подякував працівникам соціальної сфери району за сумлінну працю, а також побажав здоров’я, наснаги, витримки для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Привітали працівників соціальної сіфери (03)

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист, високе почуття відповідальності, професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери, були вручені подяки Іваничівської районної ради:

-          Фіть Надії Василівні (завідувачу відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с. Старий Порицьк)

-          Васагі Марії Петрівні (соціальному робітнику смт. Іваничі)

Привітали працівників соціальної сіфери (04)

-          Колективу Комунального закладу «Іваничівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (директор Марчук Віталій Володимирович)

-          Тарадайку Олегу Миколайовичу (головному спеціалісту фінансово – економічного відділу Нововолинсько-Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області)

-          Цюприку Юрію Анатолійовичу (головному державному соціальному інспектору Управління праці та соціального захисту населення Іваничівської РДА)

Привітали працівників соціальної сіфери (05)

-          Дацюку Павлу Олексійовичу (головному спеціалісту відділу обліку інвалідів, ветеранів війни та праці Управління праці та соціального захисту населення Іваничівської РДА)

В ході урочистого заходу святковий настрій його учасникам створювали творчі колективи та солісти районного будинку культури.

Привітали працівників соціальної сіфери (06)
Привітали працівників соціальної сіфери (07)
Привітали працівників соціальної сіфери (08)
Привітали працівників соціальної сіфери (09)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather