Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Відкриття інклюзивно-ресурсного центру

Cьогодні,  8 листопада відбулося урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру Іваничівської районної ради, який створено з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами  віком від 2 до 18 років щодо отримання  дошкільної та загальної  середньої освіти шляхом надання їм психолого-педагогічної допомоги  та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру (02)

У заході взяли участь голова районної ради Андрій Бадзюнь, заступник голови районної ради Юрій Мазурок, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, голова РДА Лілія Кревська, громадськість, батьки,  майбутні вихованці та ЗМІ.

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру (03)

Андрій Бадзюнь привітав громаду району із відкриттям інклюзивно-ресурсного центру. Посадовець побажав директору  та працівникам центру наснаги і професійних успіхів, а батькам і дітям – наполегливості і терпіння у здобутті знань. Також голова ради вручив діткам солодкі подарунки.

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру (04)

З вітальними словами до присутніх звернулись також заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець , голова РДА Лілія Кревська, настоятель Свято-Покровського храму селища Іваничі отць  Андрій та директор інклюзивного центру Григорій Диконюк, який подякував всім хто долучився до цієї благородної справи.

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру (05)

Після урочистого перерізання стрічки та освячення приміщення усі присутні мали змогу побачити облаштовані кімнати для занять з дітками.

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру (06)

З районного бюджету на капітальний ремонт приміщення Центру виділено понад 300 тис. грн

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру (07)

Інклюзивно-ресурсний центр стане ефективним засобом забезпечення прав дітей з особливими потребами на освіту, сприятиме розвитку їх особистості, поліпшенню стану їх здоров’я, якості життя та підвищить рівень участі у житті громади.

 Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather