Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Привітали працівників культури

8 листопада в будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на якому були присутні представники районної влади,  працівники клубних закладів, керівники та учасники творчих колективів району, майстри народного мистецтва, громадськість та ЗМІ.

Привітали працівників культури (01)
Привітали працівників культури (02)

Заступник голови районної ради Юрій Мазурок привітав з професійним святом присутніх та висловили їм вдячність за те, що саме вони дарують людям радість, несуть культуру до кожного серця і душі, а разом з тим піднімають національно-патріотичний дух громади у такий складний для всієї країни час.

Привітали працівників культури (03)

З нагоди професійного свята, за вагомий внесок у розвиток української культури, народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність вручив подяки Іваничівської районної ради: Чернію Миколі Васильовичу (художньому керівнику народного аматорського ансамблю народної музики «Бужани» КЗ РД «Просвіта») та Пасічник Ірині Євгеніївні (головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу культури).

Привітали працівників культури (04)
Привітали працівників культури (05)

До привітань долучилися голова РДА Лілія Кревська, заступник нолови Іваничівської селищної ради Віктор Березюк та настоятель Свято-Покровського храму селища Іваничі отць Андрій.

Привітали працівників культури (06)

Надалі, творчі колективи та аматори подарували собі і присутнім концертну програму та незабутній гарний настрій.

Привітали працівників культури (07)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather