Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Привітали аграріїв

Як відомо, в третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Цього року районні урочистості з нагоди свята відбулися 14 листопада. В урочистостях взяли участь голова районної ради Андрій Бадзюнь, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Богдан  Лозинський, голова РДА Лілія Кревська, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, громадськість та ЗМІ.

Привітали аграріїв (02)

   Розпочалося свято із виставки сільськогосподарської продукції, яка проходила у фойє РД «Просвіта».

Привітали аграріїв (06)

   Опісля у концертному залі розпочалася урочиста частина свята, де працівників сільського господарства Іваничівщини з їхнім професійним святом привітали керівники району.

Привітали аграріїв (01)

Голова районної ради Андрій Бадзюнь висловив присутнім на святі та всім сільгоспвиробникам Іваничівщини глибоку вдячність за самовіддану працю, за хліб на столі, за любов до землі, терпіння і витримку та побажав миру, міцного здоров’я, благополуччя, щоб і надалі їхню працю щедро винагороджувала рідна земля та кращим працівникам сільського господарства вручив Подяки Іваничівської районної ради.

Привітали аграріїв (03)

Святковий настрій для присутніх створювали художні колективи, які радували самобутніми яскравими українськими народними та ліричними піснями, танцями та хореографічними композиціями.

Привітали аграріїв (04)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather