Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Герої не вмирають... Просто йдуть

21 листопада у День Гідності та Свободи в районі відбулися урочистості за участю керівництва району, духовенства, представників громадських організацій, жителів міста та ЗМІ.

Герої не вмирають... Просто йдуть (04)

Зокрема, біля пам’ятника стели Небесної Сотні відбулась поминальна панахида. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих під час Революції Гідності та поклали квіти і лампадки до підніжжя пам’ятної дошки Героїв Небесної Сотні  та загиблим героям АТО.

Герої не вмирають... Просто йдуть (01)
Герої не вмирають... Просто йдуть (05)

У приміщенні РД «Просвіта» продовжилась година памяті  «Герої не вмирають… Просто йдуть». Ведуча заходу нагадали присутнім, як усе починалось. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто у ті криваві дні в ім’я народу, в ім’я нації здійснив громадянський подвиг, хто втрачаючи життя, відлетів у вирій…

Герої не вмирають... Просто йдуть (06)

Заступник голови районної ради Юрій Мазурок у своєму виступі наголосив, що День Гідності та Свободи - це річниця революції свідомості, гідності та моралі, яка не тільки сколихнула Україну хвилею патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас. Ми зобов’язані пам’ятати ідеї та принципи, за які боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвували своїм життям Небесна Сотня та учасники АТО.

Перед присутніми також виступила голова РДА Лілія Кревська та учасник Революції Гідності, учасник АТО – Петро Нагайовський, який поділився спогадами про пережите.

Герої не вмирають... Просто йдуть (07)

У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, у виконанні аматорів сцени району пролунали патріотичні музичні твори, сповнені любові до України та надії на її краще майбутнє.

 

 

 Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather