Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Засідання бюджетної комісії

27 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва. Вів засідання голова постійної комісії Ігор Тимощук. Присутніми були члени комісії: Віктор Дорошук, Павло Семенюк, Дмитро Кузвєсов, Валерій Гурський.

Засідання бюджетної комісії (01)

Також на засіданні були присутні заступник голови районної ради Юрій Мазурок, керуюча справами виконавчого апарату ради Ніна Шумська, начальник управління фінансів РДА Тетяна Крась, голова РДА Лілія Кревська,  в.о. головного лікаря Іваничівської ЦРЛ Алла Баранчук, головний лікар ЦПМСД Роман Киця.

Засідання бюджетної комісії (02)

У зв”язку з надходженням з обласного бюджету 5 091 000 гривень субвенції на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров”я за рахунок коштів медичної субвенції з державного бюджету і 700 400 гривень додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров”я за рахунок відповідної дотації з державного бюджету була необхідність у розподілі цих коштів, з врахуванням їх цільового призначення. Саме тому на порядок денний комісії виносилося питання Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

Засідання бюджетної комісії (03)

Депутати детально ознайомившись і обговоривши запропонований розподіл, одноголосно вирішили внести запропоновані зміни до розпису та показників районного бюджету на 2018 рік.

 


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather