Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
65 річниці центру

28 листопада 2018 року у Нововолинському центрі вищої професійної освіти відбувся День відкритих дверей з нагоди 65 річниці центру.

65 річниці центру (03)

До навчального закладу завітали представники районної та міської влади, керівники та вихованці навчального закладу, батьки, ЗМІ.

65 річниці центру (01)

Голова районної ради Андрій Бадзюнь привітав присутніх зі святом та за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виховання студентської молоді, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди 65 річниці Нововолинського центру вищої професійної освіти вручив подяку Іваничівської районної ради Педагогічному колективу Нововолинського центру вищої професійної освіти.

65 річниці центру (02)

Директор закладу Валентина Приступа повідомила присутніх, що за роки існування училище випустило багато кваліфікованих робітників для гірничої, будівельної, харчової, та легкої промисловості району, міста, області і регіону.

65 річниці центру (06)

Навчальний заклад пишається чималими досягненнями на обласному та всеукраїнському рівні. У цьому пересвідчилися усі, хто завітав сьогодні на захід і  мав змогу помилуватися вишуканими вишиванками, кованими виробами, та скуштувати різноманітні смаколики.  

65 річниці центру (08)

 На завершення Дня  відкритих дверей в актовій залі  закладу його вихованці презентувати своє мистецтво у різноманітних жанрах, за що в нагороду отримали щирі оплески гостей та теплі слова вдячності.

65 річниці центру (04)

 Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather