Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Cвятковий захід до Дня Святого Миколая

Святий Миколай – улюблене свято дітвори і навіть дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Напевно, кожна дитина цими днями найбільше чекає Святого Миколая, який щедро дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості і втіхи.

Cвятковий захід до Дня Святого Миколая  (04)

Сьогодні традиційно в приміщенні РД «Просвіта» відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая та новорічних свят для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування району.

Cвятковий захід до Дня Святого Миколая  (03)

Всіх учасників свята прийшов привітати заступник голови районної ради Юрій Мазурок. Від імені голови районної ради та всього депутатського корпусу він побажав усім присутнім родинного затишку, здоров’я, успіхів у навчанні, наснаги,  якнайбільше радісних моментів у житті та вручив діткам святкові подарунки.

Cвятковий захід до Дня Святого Миколая  (01)
Cвятковий захід до Дня Святого Миколая  (02)

 Для дітей була організована цікава розважальна програма за участю казкових героїв та аматорів РД «Просвіта», під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій.

Cвятковий захід до Дня Святого Миколая  (05)
Cвятковий захід до Дня Святого Миколая  (06)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather