Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Відбулося засідання бюджетної комісії

27 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва. Вів засідання голова постійної комісії Ігор Тимощук. Присутніми були члени комісії: Віктор Дорошук, Павло Семенюк, Валерій Гурський та голова постійної комісії з питань охорони здоровя, материнства, дитинства та соціального захисту населення Андрій Савицький.

Відбулося засідання бюджетної комісії (02)

 

Також на засіданні були присутні голова районної ради Андрій Бадзюнь, керуюча справами виконавчого апарату ради Ніна Шумська, заступник голови РДА Людмила Войтович та начальник управління фінансів РДА Тетяна Крась.

Відбулося засідання бюджетної комісії (04)

До районного бюджету передбачалось надходження коштів у сумі 548 000 гривень дотації з обласного бюджету за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету тому депутати попередньо розглянули можливий розподіл цих коштів, з врахуванням виконання вимог ст 77 Бюджетного кодексу України.

Пропонувалося 162 092 гривень дотації з обласного бюджету за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету передати до бюджетів сільських рад для фінансування видатків дошкільних закладів із виплати заробітної плати з нарахуваннями та оплати енергоносіїв: 92 464 грн – бюджету Грядівської сільської ради, 13 200 грн – бюджету Колонської сільської ради, 13 342 грн - бюджету Милятинської сільської ради, 43 086 грн – бюджету Морозовичівської сільської ради.

Дотацію з обласного бюджету за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету у сумі 83 843 грн пропонувалося передати до бюджетів сільських рад для виплати заробітної плати з нарахуваннями (розрахункові) працівникам сільських рад, які приєднуються до об’єднаних територіальних громад: 21 163 грн - бюджету Милятинської сільської ради, 62 680 грн – бюджету Морозовичівської сільської ради.

Дотацію з обласного бюджету у сумі 302 065 грн пропонувалося спрямувати на збільшення видатків  управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації за бюджетною програмою 0813104 „Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю” для виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам територіального центру соціального обслуговування.

Відбулося засідання бюджетної комісії (03)

Депутати детально ознайомившись і обговоривши запропонований розподіл, одноголосно вирішили погодити зміни до розпису та показників районного бюджету на 2018 рік у разі надходження вище згаданої дотації. 

Станом на 29 грудня 2018 року дана дотація у район не надійшла.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather