Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Засідання 34ї позачергової сесії районної ради

23 січня 2019 року відбулося засідання 34ї позачергової сесії районної ради 7 скликання, яке провів голова районної ради Андрій Бадзюнь.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (01)

В роботі пленарного засідання сесії взяли участь 19 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови, працівники установ та організацій, представники засобів масової інформації

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (02)

На порядок денний були винесені такі питання:

-  Про затвердження порядку денного  засідання тридцять четвертої (позачергової) сесії  районної   ради  сьомого скликання.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (12)

 - Про внесення змін до районної Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та соціального захисту населення на 2019 рік.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (04)

- Про безоплатну передачу майна  із спільної власності територіальних громад сіл та селища Іваничівського району у комунальну власність Павлівської сільської ради  (відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Старий Порицьк) .

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (05)

- Про передачу цілісних майнових комплексів шкіл, що розташовані на території  Павлівської сільської ради, зі спільної власності територіальних громад сіл і селища Іваничівського району у комунальну  власність Павлівської  сільської  ради.

 - Про передачу цілісних майнових комплексів шкіл, що розташовані на території Поромівської сільської ради, зі спільної власності територіальних громад сіл і селища Іваничівського району у комунальну власність Поромівської сільської ради.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (07)

- Про передачу   майна та залишків власних надходжень клубних закладів  сіл,  які знаходяться на балансі відділу культури  райдержадміністрації у власність Павлівської  та Поромівської сільських рад. 

- Про передачу майна бібліотек-філій, які знаходяться на балансі відділу культури райдержадміністрації у власність Павлівської та Поромівської  сільських рад.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (08)

- Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунального некомерційного підприємства «Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваничівської  районної ради.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (09)
 • Різне.

Також, у зв’язку з тим, що на попередній сесії більшістю голосів депутатів районної ради, голові РДА Лілії Кревській була висловлена недовіра, депутат від фракції ВО «Батьківщина» Юрій Мазурок запропонував внести зміни до регламенту, а саме: участь у робочій Президії на сесійному засіданні голова райдержадміністрації бере лише з дозволу депутатського корпусу.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (03)

Відтак, більшість депутатів районної ради проголосували проти того, аби голова РДА Лілія Кревська була членом Президії на засіданні сесії.

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (11)

Активну участь в обговоренні питань порядку денного сесії взяли депутати: Павло Семенюк (фракція ПП «УКРОП»),  Валерій Гурський (фракція ВО «Свобода»), Микола Холмецький (БПП «Солідарність»), Петро Мазурок (фракція ВО «Батьківщина»),  Андрій Савицький (фракція УКРОП), Микола Мельник (фракція ВО «Батьківщина»), Юрій Мазурок (фракція ВО «Батьківщина»).

Засідання 34ї позачергової сесії районної ради (10)

 З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування. Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

 Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather