Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Відбувся тематичний захід «Не будьмо байдужими»

7 лютого 2019 року, з ініціативи голови громадської організації «Спілка матерів військовослужбовців» Надії Рубан відбувся тематичний захід «Не будьмо байдужими» на якому були присутні батьки та дружини загиблих, зниклих безвісти та померлих Героїв Іваничівщини, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, голови райдержадміністрації, голови ОТГ, помічник Народного депутата України Ігор П’ятоха, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, головний лікар КНП ЦПМСД Роман Киця, головний лікар ЦРЛ Алла Баранчук та волонтери.

Відбувся тематичний захід «Не будьмо байдужими» (02)

На заході були обговорені ряд важливих питань соціального захисту родин загиблих, померлих та зниклих безвісті учасників АТО. Також піднімалися питання санаторно-курортного лікування, встановлення флагштоків біля могил загиблих, встановлення плакатів з фотографіями загиблих в церквах Іваничівщини та багато іншого. У неформальній обстановці кожен із присутніх говорив про наболіле, про найважливіше. Кожен був почутий. Бо, власне, для цього і була організована ця зустріч, щоб підтримати, допомогти, порадити.

Відбувся тематичний захід «Не будьмо байдужими» (01)

Посадовці наголосили, що у 2019 році буде продовжена робота над наданням сім’ям загиблих як моральної, так і фінансової допомоги, що обговорені проблеми будуть підніматися перед  депутатським корпусом районної, сільських та селищної рад, на рівні області, на робочих зустрічах із народним депутатом.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather