Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Робоча зустріч

12 лютого, в голови районної ради Андрія Бадзюня відбулася зустріч з начальником філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області Юрієм Периком та заступником начальника Іваничівського МРВ з питань пробації Миколою Кондратюком, на зустрічі також був присутній голова Литовезької сільської ради Іван Іванчук.

Робоча зустріч (01)

Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання, які виникають після звільнення з місць позбавлення волі: пошук житла, роботи, навчання, медичної та матеріальної допомоги. Адже, люди перебуваючи у скрутному становищі, вдаються до незаконних дій, виправдовуючи їх неможливістю гідно існувати в умовах сучасного життя. Через це збільшується кількість осіб, які були засуджені до відбування покарання у виді позбавлення волі на тривалий термін. Становище особи, яка відбула покарання, є досить важким, тому що за час позбавлення волі вона повсякденно дотримувалась суворих правил тюремного розпорядку, об’єктивно втрачала здатність до самостійності, відвикала від необхідності піклуватися про себе. У результаті така особа виявляється не завжди психологічно, матеріально готовою до життя на волі. Окрім внутрішніх психологічних факторів адаптації, засудженим перешкоджає байдуже суспільство, а в деяких випадках – і відверте неприйняття рідних та близьких.

Робоча зустріч (02)

Тому, наскільки успішним буде вирішення проблем, з якими стикається ця категорія громадян, залежить успішність інтеграції звільненого в суспільстві, а врешті – решт і зменшення ризику вчинення ним нового злочину. Саме тому й необхідна постійна увага та співпраця з боку органів місцевого самоврядування в проведенні заходів для забезпечення найефективнішої адаптації звільнених з місць позбавлення волі у суспільстві.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather