Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

13 лютого 2019 року, напередодні цієї пам’ятної дати, щоб вшанувати мужність воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, з глибоким сумом згадати тих, хто загинув у тій війні, у Іваничівському районному домі «Просвіта» відбулась літературно-мистецька година «Ціна чужої війни», присвячена 30-ій річниці виведення військ з Афганістану та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На урочистості зібралися воїни-афганці на чолі з головою районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Петром Мазурком, учасники АТО та запрошенні, серед яких депутат районної ради, радник голови районної ради, керівник Іваничівської філії Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» Сергій Недбайло та керуюча справам виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська.

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. (01)

Ведуча заходу наголосила, що українці брали участь у різних війнах і військових конфліктах, де завжди з честю виконували свою місію, проявляли мужність, відвагу, героїзм і ніколи не зраджували військовій присязі. Через пекло Афганської війни, яка тривала майже 10 років, пройшло більше 160 тисяч українських солдат та офіцерів, більше 3 тисяч загинули, 8 тисяч зазнали поранення. З Іваничівського району загинуло двоє осіб.

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. (02)

До присутніх в залі звернувся радник голови районної ради, керівник Іваничівської філії Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» Сергій Недбайло, він подякував присутнім воїнам за вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту, за піклування про родини загиблих і патріотичне виховання молодого покоління. Побажав усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і нових досягнень на благо України та вручив Грамоти та Подяки воїнам – інтернаціоналістам. Завдяки внесених змін депутатами районної ради до районної програми підтримки  демобілізованих учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та соціального захисту населення на 2019 рік, воїнам-інтернаціоналістам була виплачена грошова допомога в загальній сумі 5900 грн.

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. (04)

Юні артисти подарували присутнім свої творчі номери.

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. (06)

КЗ «Іваничівський історичний музей» організовано тематичну фотодокументальну виставку «Пам’ять без кордонів», присвячена 30-ій річниці виведення військ з Афганістану та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. (05)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather