Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Звернення голови районної ради Андрія Бадзюня

Шановні жителі нашого району!

         Цими днями нас усіх єднає пам'ять про свідомих громадян, котрі у вирішальний для держави час порятунку були з Україною. Вони віддали здоров’я і земне життя для оновлення держави та кожного з нас. ВОНИ – УЧАСНИКИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
           Це так мало згадувати їх у цей день. Їх необхідно пам’ятати і вшановувати завжди. Нескорених і безстрашних, відданих своєму громадянському обов’язку та рідній Батьківщині до останнього подиху.                              

        За їхню непримиренність і супротив насильству нас поважає увесь світ, ми поважаємо один одного. Ми ж – українці, борці за честь і волю, гідність та добро. Ми знаємо: «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!». Їхні мужні серця продовжують сьогодні битися у грудях тих, хто боронить східні кордони держави.
Нехай подвиг невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної європейської держави на СВОїй БОгом ДАній землі. Цього прагнула Небесна Сотня, за це віддав своє життя наш земляк  СЕРГІЙ БАЙДОВСЬКИЙ.

            Дорогі земляки! В пам'ять про Небесну Сотню, розстріляну під час Революції Гідності, я закликаю Вас плекати в своїх душах добро та берегти мир на Землі. Чиніть чесно та живіть у правді. Плекайте мужність, що так необхідна нам, особливо зараз - під час війни з російським окупантом на Сході України. Будьте вірні своїй країні і в горі, і в радості. Любіть її так, як любили сто янголів, котрі зараз спостерігають за нами з небес.


 
СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ГЕРОЯМ, ДЛЯ ЯКИХ УКРАЇНА – ПОНАД УСЕ!

 

З повагою

голова Іваничівської районної ради                                              Андрій Бадзюнь

Звернення голови районної ради Андрія Бадзюня (01)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather